Сучасна лабораторія на кафедрі біології

В новий рік кафедра біології Уманського НУС іде з новими здобутками, так нещодавно відкрилася оновлена лабораторія «Біорізноманіття живих систем». Її відкриття дає можливість здобувачам вищої освіти за спеціальністю 091 Біологія опановувати фахові дисципліни, використовуючи сучасні прилади, методики, інтерактивні методи навчання.

Сьогодні ринок праці вимагає високоосвічених, креативних фахівців, які мають навички роботи з новітнім обладнанням, уміють аналізувати і знаходити правильні рішення. Підготовку таких кадрів можна здійснювати лише в спеціалізованих лабораторіях, тому кафедра біології за підтримки ректорату, деканату факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин і, йдучи в ногу з часом, створила умови для цікавої, сучасної і вмотивованої практичної підготовки майбутніх спеціалістів у галузі біології, медицини, природоохоронній сфері тощо.

Професорсько-викладацький колектив кафедри біології бажає студентам успіхів у навчанні і реалізації своїх задумів і сподівань.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології