Профорієнтаційна робота кафедри

У рамках проведення заходів з профорієнтаційної роботи, доценти Уманського НУС Розборська Л.В., Карнаух О.Б. 12 жовтня 2017 року з метою кращої обізнаності абітурієнтів провели профорієнтацію серед учнів 11 класів смт Крижополя, так як профорієнтаційна робота школярів старших класів є важливим і потрібним міроприємством у виборі приорітетності майбутньої професії. Учням дали можливість детальніше ознайомитися з факультетами, напрямами підготовки і спеціальностями Уманського НУС. А також довели до відома учнів про правила вступу до нашого ВУЗу.  Була проведена змістовна екскурсія по університету. Абітурієнти ознайомились із історією нашого ВИШу, відвідавши музей. Цікавою і захоплюючою була розповідь, яку надали працівники нашої бібліотеки. Школярі, із зацікавленістю  слухали про історію та сьогодення нашого університету. Після ознайомлення із студентським містечком учні пішли насолоджуватись краєвидами парку «Софіївка» та фонтанами «Перлина кохання».

Доцент кафедри мікробіології,  біохімії і фізіології рослин Лариса Розборська