Профорієнтаційна робота кафедри біології в Бершадському ліцеї № 1

16 травня 2023 року відбулася чергова зустріч  науково-педагогічних працівників Уманського НУС з одинадцятикласниками ліцею № 1 міста Бершадь Вінницької області. Факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин презентували завідувач кафедри біології Лариса Розборська, а викладач кафедри біології Неля Ляховська  підготувала і провела урок з хімії «Легенда про створення світу». Цікаві хімічні досліди імітували виникнення світла, виверження вулканів, клекотання гейзерів, появу змій і різнобарвних квітів, вогню, горіння вугілля та інші.

Викладач використала міжпредметні зв’язки з хімії, біології, екології, щоб показати як людина, що є вінцем земного творіння, впливає на планету і всіх її мешканців. Головним меседжем уроку є заклик до збереження для майбутніх поколінь природних багатств і тисячолітнього надбання людства.

Приємно відзначити дружню обстановку зустрічі  та зацікавленість учнів. Очікуємо побачити сьогоднішніх випускників ліцею в когорті наших студентів.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології