Викладачі кафедри біології в гостях у Юрківському ліцеї

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Саме цього дня відкрив свої двері для відвідувачів  ліцей села Юрківка Уманського району, куди з’їхалися учні та вчителі з навколишніх сіл. Серед запрошених на святі були представники кафедри біології Уманського НУС, а саме завідувач кафедри Лариса Розборська та викладач Неля Ляховська, які поспілкувалися із старшокласниками, ознайомили їх із спеціальностями, за якими веде підготовку наш вуз, провели вікторину із розіграшами призів. Насамкінець, усі учасники свята мали змогу побачити цілий ряд хімічних дослідів, які викликали захоплення і стали родзинкою свята. Дякуємо педколективу ліцею за запрошення і приємне спілкування, а випускників запрошуємо стати студентами Уманського національного Університету садівництва.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології