Всеукраїнська студентська наукова конференція на кафедрі біології

Сьогодні, 31 травня, виповнюється 135 років від  дня народження видатного вченого і педагога у галузі селекції та насінництва Івана Максимовича Єремєєва. До цієї дати в Уманському національному університеті відбулася Всеукраїнська студентська наукова конференція, активну участь в якій взяли студенти і викладачі кафедри біології. Учасників секції біології та хімії щиро привітала завідувачка кафедри  Лариса Розборська, зазначивши важливість перших наукових досліджень і досягнень студентської молоді на шляху до великих відкриттів і звершень.

До уваги присутніх на засіданні було представлено  доповіді різної тематики. Глибоким науковим змістом наповнені виступи старшокурсників Олександра Оленовича, Кароліни Тищенко, Анастасії Грабовенко, Артема Павлійчука, а також студентів 2 і 3 курсів Ольги Поміркованої, Володимира Правого, Аліни Насиленко, Владислава Гулько, Анастасії Волкової про використання хімічних та біологічних засобів захисту рослин, регуляторів росту при вирощуванні пшениці озимої гречки та інших сільськогосподарських рослин.

Цікавими і змістовними були  дослідження першокурсників, зокрема Павло Литвенюк розповів про способи очищення води в надзвичайних ситуаціях, в тому числі й під час війни. Наталія Красовська ознайомила з методами біологічних досліджень, Вероніка Коберник зацікавила хімічним складом косметики, Юлія Муравська розповіла про велику роль білків для існування життя на Землі.

Дякуємо всім учасникам конференції, бажаємо нових досягнень на науковій ниві під мирним українським небом.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології