Закладання дослідів озимих культур в польових умовах

Сьогодні на засідання студентського наукового гуртка кафедри біології обговорили підготовку до закладання польових дослідів, зокрема посів озимих культур. Доцент кафедри Олександр Заболотний ознайомив присутніх із схемою розміщення дослідних ділянок на дослідному полі кафедри в 2022-2023 р.р. та відповідальними за них.

Він також наголосив на дотриманні термінів кожного з етапів підготовки та посіву, дотриманні методик і техніки безпеки.Відповідальні за закріплені ділянки проінформували про поточний їх стан, вказали на необхідність оволодіння здобувачами освіти методиками закладання дослідів, враховуючи конкретні культури. Студенти активно долучилися до обговорення і висловили готовність оволодівати практичними навичками науково-дослідної роботи.

Неля Ляховська, керівник гуртка