АТЕСТАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 091БІОЛОГІЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР

Сьогодні, 19 червня 2024 року на кафедрі біології відбувся атестаційний екзамен для здобувачів освіти освітнього ступеня молодший бакалавр денної форми навчання за спеціальністю 091 Біологія.

Екзаменаційна комісія була створена на підставі затверджених списків складів екзаменаційних комісій та наказом ректора 01-05/164 від 23 жовтня 2023 року у складі: Ірина ЛЕОНТЮК – голова ЕК, доцент кафедри біології, к. с.-г. н., доцент, Галина СЛОБОДЯНИК – член ЕК, доцент кафедри овочівництва, к. с.-г. н., доцент, Лариса РОЗБОРСЬКА – член ЕК, завідувач кафедри біології, к. с.-г. н., доцент. Секретарем екзаменаційної комісії призначена доцент кафедри біології, к . с.-г. н., доцент Анна ДАЦЕНКО.

Гарант освітньої програми Ірина ЛЕОНТЮК розповіла студентам про особливості проходження атестаційного екзамену в дистанційній формі та побажала успіхів.

Екзамен пройшов організовано, всі 8 здобувачів освіти успішно пройшли атестаційне тестування, показавши ґрунтовні знання. Так на «відмінно» склали 2 особи, «добре» – 4 особи, «задовільно» – 2 особи. Найкращі результати показали Єлизавета ГЕРУС та Денис ЛАНОВИК.

Вітаємо наших студентів із вдалим завершенням цього етапу і бажаємо успіхів та нових звершень.

Неля ЛЯХОВСЬКА, викладач кафедри біології