ПІДГОТОВКА ДОПОВІДЕЙ НА СТУДЕНТСЬКУ НАУКОВУ КОНФЕРЕНЦІЮ, ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА КАФЕДРИ БІОЛОГІЇ

Чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри біології, яке відбулося 28 лютого 2024 року, було присвячене підготовці гуртківців до щорічної студентської наукової конференції. Студенти разом з науково-педагогічними працівниками обговорили актуальні питання для виступів, підготовку презентацій, регламент тощо. В результаті обговорення визначилися з темами доповідей:

1. Бабій Я.М., 11 м-б. Біологічне обґрунтування впливу регулятора росту рослин та гербіциду на продуктивність агроценозів  пшениці озимої. (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Розборська Л.В.)
  2. Врадій В.С., 11 м-б. Біологічна оцінка продуктивності помідора за дії регуляторів росту рослин. (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Розборська Л.В.)
  3. Параскевич А.А., 11 м-б. Біолого-фізіологічні процеси   рослин  огірка за дії регуляторів росту рослин. (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Розборська Л.В.)
  4. Грищенко Ю., 11 м-зр. Хімічний захист посівів пшениці озимої та її продуктивність. (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Розборська Л.В.)
  5. Лінецький О.Ю., 31 к-зр. Продуктивність та фітосанітарний стан посівів пшениці озимої за дії гербіциду. (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Розборська Л.В.)
  6. Правий В.І., 11 м-б. Лікарські рослини родини губоцвітих (LAMIACEAE) ботанічного розсадника УНУС. (Науковий керівник – к.б.н., доцент Парубок М.І.
  7. Соловйов В.І., 11 м-б. Гербарна колекція голонасінних рослин Йозефа Пачоського у фондах гербарію (UM). (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Мамчур Т.В.)
  8. Павлійчук А.С., 11-мзр.  Особливості формування врожайності пшениці озимої залежно від застосування біологічних препаратів. (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Леонтюк І.Б.)
  9. Катеров С.В., 11-мб. Формування продуктивності зерна гороху та його якісних показників залежно від застосування біопрепаратів. (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Леонтюк І.Б.)
  10. 10.  Коломієць О.М., 11-мб. Ефективність застосування передпосівної обробки насіння ріпаку озимого біопрепаратами. (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Леонтюк І.Б.)
  11. 11.  Сєріков А.В., 11-мб. Фізіолого-біохімічні показники росту і розвитку пшениці озимої залежно від застосування біологічно активних речовин. (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Леонтюк І.Б.)
  12. 12.  Ткачук Б.І., 11-мб. Формування врожаю та якості зерна пшениці озимої залежно від попередників та дії фізіологічно активних речовин. (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Леонтюк І.Б.)
  13. 13.  Оленович О.О., 12 м-зр. Використання біопрепаратів у посівах кукурудзи. (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Заболотний О.І.)
  14. 14.  Алєшков В.М., 12 м-зр. Ефективність застосування мікробних препаратів при вирощуванні сої. (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Заболотний О.І.)
  15. 15.  Добровецький М.Ю. (12 м-зр), Матух Я.Я. (11 м-б), Фельчин Д.В. (11 м-б). Біологічні основи застосування фізіологічно активних речовин в рослинництві. (Науковий керівник к.с.-г.н., доцент Притуляк Р.М.)
  16. 16.  Муравська Ю.М., 11 к-б. Екологічні методи утилізації кавової гущі. (Науковий керівник викладач Ляховська Н.О.)
  17. 17.  Литвенюк П.О., 11 к-б. Забруднення водних ресурсів пластиком. (Науковий керівник викладач Ляховська Н.О.)
  18. 18.  Зиза Д.О., 11 б. Вічні хімікати та проблеми, пов’язані з ними. (Науковий керівник викладач Ляховська Н.О.)
  19. 19.  Черноуцький І.С., 11 к-б. Хімічне забруднення вод світового океану. (Науковий керівник викладач Ляховська Н.О.)
  20. 20.  Нагаївська М.Р., 11к-б. Хімічний склад дощової води. (Науковий керівник викладач Ляховська Н.О.)
  21. 21.  Красовська Н.В., 11к-б. Вплив мікропластику на організм людини. (Науковий керівник викладач Ляховська Н.О.)
  22. 22.  Васильківська В.М., 11 б. Користь і шкода бутильованої питної води. (Науковий керівник викладач Ляховська Н.О.)
  23. 23.  Собко Р.Є., 11 к-б. Дослідження вмісту нітратів у ранніх овочах. (Науковий керівник викладач Ляховська Н.О.)
  24. 24.  Косюк Т.С., 11 к-б. Якість питної води в м. Умань Черкаської області. (Науковий керівник викладач Ляховська Н.О.)
  25. 25.  Аршулік В.П., 11 с. Одержання металів методом транспортних реакцій. (Науковий керівник к.х.н., доцент Жиляк І.Д.)
  26. 26.  Лісовенко О.О., 11 с. Хімія окисно-відновних процесів в біологічних системах. (Науковий керівник к.х.н., доцент Жиляк І.Д.)

Бажаємо здобувачам освіти успіхів на науковій ниві!

Неля ЛЯХОВСЬКА, керівник гуртка