Засідання студентського наукового гуртка кафедри біології

Сьогодні, 4 вересня 2024 року відбулося перше у цьому навчальному році засідання студентського наукового гуртка кафедри біології. Керівник гуртка, Неля ЛЯХОВСЬКА привітала гуртківців, зокрема нових членів, які щойно влилися у студентське товариство, та побажала усім успіхів. Далі викладачі та студенти обговорили та затвердити план роботи гуртка 2024-2025 н.р. і одностайно, вже вкотре, обрали старостою гуртка Анну ЛЮБЧЕНКО, студентку 41-б групи.

Здобувачі освітнього рівня магістр першого курсу ознайомилися з тематикою наукових досліджень кафедри біології з метою подальшого визначення теми кваліфікаційної роботи.

Ще одну важливу інформацію, яка стосується всіх учасників освітнього процесу, а саме питання академічної доброчесності, розкрила Ірина ЛЕОНТЮК, доцент кафедри.

Бажаємо успіхів у навчанні, науковій та інших сферах діяльності нашим гуртківцям!

Неля ЛЯХОВСЬКА, керівник гуртка кафедри біології