Виробнича практика студентів-біологів

Практична підготовка у вищих навчальних закладів – це одна з форм організації навчального процесу, обов’язковий компонент освітніх програм усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів. Вона спрямована на формування компетентностей, що відповідають кваліфікації, яку отримує здобувач вищої освіти. Практика є одним з самих ресурсоємних за часом та інтегральних за формою й змістом видів освітнього процесу. Адже має важливе значення для професійної підготовки студентів, забезпечує взаємозв’язок між теоретичним навчанням, практичною підготовкою, науково-дослідною роботою. Виробнича практика є заключною ланкою практичної підготовки і організовується безпосередньо в базових установах.

Вибірковими базовими установами для проведення виробничої практики для студентів першого (бакалаврського) освітнього рівня зі спеціальності 091 «Біологія» є установи біологічного спрямування, аквакультури, національні дендрологічні парки, науково-дослідні лабораторії, ботанічні сади.

У 2021 році студенти 31 б та 21 к-б груп проходили  виробничу практику в науково-дослідній лабораторії  «Екологічного моніторингу  в агросфері» , агрохімічній лабораторії «Поділля-Агрохімсервіс», національному природному парку «Кармелюкове поле», національному дендрологічному парку «Софіївка», національному ботанічному саду ім. М.М. Гришка, сокирянська корпорація "Дністер".