Захист дисертації Бойка Ярослава Олеговича на здобуття наукового ступеня доктора філософії

07  грудня 2021  року на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 74.844.010 Уманського національного університету садівництва   Бойко Ярослав Олегович, викладач-стажист кафедри біології представив на прилюдний розгляд дисертаційну роботу  на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 201 Агрономія.

Тема дисертаційного дослідження: "Фізіологічне обґрунтування інтегрованої дії біологічно активних речовин у посівах гороху озимого ". Роботу виконано під керівництвом  доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри біології, проректора з наукової та інноваційної діяльності Уманського національного університету садівництва Карпенка Віктора Петровича.

Атестація здобувача здійснювалась членами разової спеціалізованої вченої ради, до складу якої увійшли:

Голова ради:

Рябовол Людмила Олегівна – доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач  кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Уманського національного університету садівництва.

Рецензенти:

Любич Віталій Володимирович – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри технології зберігання і переробки зерна  Уманського національного університету садівництва.

Заболотний Олександр Іванович – кандидат сільськогосподарських  наук, доцент кафедри біології, Уманського національного університету садівництва.

Офіційні опоненти:

Дем’янюк Олена Сергіївна – доктор сільськогосподарських наук, професор, заступник директора з наукової роботи  Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України.

Карпук Леся Михайлівна – доктор сільськогосподарських  наук, професор кафедри землеробства, агрохімії і ґрунтознавства Білоцерківського національного аграрного університету .

Після доповіді про результати наукових досліджень членами вченої ради Ярославу Олеговичу були поставлені ряд запитань, на які доповідач дав ґрунтовні відповіді. В обговоренні усі виступаючі позитивно оцінили дисертаційну роботу Бойка Я.О. та рекомендували продовжити наукові дослідження по даній темі.

Колектив кафедри біології  щиро вітає Ярослава Бойка з успішним захистом дисертації та бажає успіхів  у майбутніх наукових пошуках, наснаги в професійному зростанні!