Неформальна освіта студентів спеціальності 091 Біологія та біохімія

Здобувачі освіти спеціальності 091 Біологія та біохімія активно користуються можливостями неформальної освіти. Так, 17 вересня 2024 року студенти освітнього рівня магістр Цегельник Валерія, Соколов Тарас, Лісова Юлія та Вознюк Яна опрацювали курс Анастасії КОРНІЛОВОЇ «Аналіз даних та статистичне виведення на мові R» на платформі масових відкритих online-курсів Prometheus. Днем раніше до курсу «Вступ до обміну вуглеводів» Зої СКОРОБАГАТОВОЇ на цій же платформі долучився Андросов Артем.

Студенти набули нового досвіду навчання, отримавши відповідні знання, що формують необхідні компетентності. Це засвідчують сертифікати, які дають можливість визнання результатів навчання, одержаних за умовами неформальної освіти. Всім учасникам буде перезараховано одну з тем ОК "Комп’ютерне моделювання та обробка експерементальних даних в біології". Вітаємо наших студентів з успішним оволодінням новими навичками. Бажаємо нових успіхів!

Неля ЛЯХОВСЬКА, викладач кафедри біології