ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА КАФЕДРИ БІОЛОГІЇ ПРИСВЯЧЕНЕ ДНЮ ХІМІКА

Щороку, починаючи з 1994, в Україні відзначається День хіміка. Його святкують працівники хімічної та нафтохімічної промисловості, хімічних лабораторій, науково-дослідних установ та кафедр, усі, хто причетний дохімічної науки і технології, складної, але цікавої і необхідної галузі. До цього дня на кафедрі біології, де вивчаються хімічні дисципліни, було проведено засідання студентського гуртка. Студенти підготували цікаві виступи про значення хімії в житті людини, використання хімічних речовин в різних галузях промисловості, сільського господарства, медицини і ветеринарії, в побуті тощо, а потім під керівництвом викладачів виконали цікаві досліди.
Головним меседжем цього засідання є те, що хімія – це одна з наук, що рухає прогрес, а хімічні речовини можна застосувати як на благо людства, так і на його знищення. І тільки людина вирішує як їх застосувати. Тож користуймося надбаннями науки з розумом, даючи можливість жити на Землі.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології