Відбувся атестаційний екзамен зі спеціальності 091 «Біологія»

14 червня 2023 року на кафедрі біології відбувся атестаційний екзамен у дистанційному форматі для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання зі спеціальності 091 Біологія.

До складу атестаційної комісії увійшли: Лариса РОЗБОРСЬКА - к.с.-.г.н., доцент, завідувачка кафедри біології – голова комісії та члени комісії: Маргарита ПАРУБОК – к.б.н., доцент, гарант освітньо-професійної програми; Галина СЛОБОДЯНИК – к.с.-.г.н., доцент, т.в.о. декана факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин; Ірина ЛЕОНТЮК – к.с.-г.н., доцент кафедри біології. Обов’язки секретаря комісії, відповідно до наказу, були покладені на Анну ДАЦЕНКО, к.с.-.г.н., доцента кафедри біології.

З вітальним словом до студентів звернулася гарант освітньої програми,  яка розповіла про всі особливості проходження атестаційного екзамену. Проведення атестаційного екзамену відбулося організовано. Здобувачі освіти успішно справилися із завданнями екзаменаційних тестів, показали тверді професійні теоретичні знання. В результаті отримали позитивні оцінки. Тож є чим пишатися і тим, хто вчив, і тим, хто вчився!

Кафедра біології вітає здобувачів освіти з успішною здачею атестаційного екзамену зі спеціальності 091 Біологія та бажає подальших досягнень у здобутті обраної професії!

Маргарита Парубок, доцент кафедри біології