Екскурсія школярів на кафедру біології

Кафедра біології Уманського НУС бере активну участь у профорієнтаційній роботі. Сьогодні відбулася зустріч із 11-класниками Уманського навчально-виховного комплексу №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Уманської міської ради Черкаської області, яку організувала доцент кафедри біології Тетяна Мамчур. Для школярів була проведена екскурсія кафедрою, в ході якої завідувач кафедри Лариса Розборська ознайомила із матеріально-технічною базою, розповіла про науково-дослідницьку роботу викладачів і студентів, а головне про перспективи професії біолога в сучасному світі. Учнів зацікавили біологічні експонати, календар природи та хімічні досліди, які показала викладач Неля Ляховська. Приємно було спостерігати іскри інтересу в їх очах. Чекаємо молоде покоління в рядах студентів нашого вузу.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології