Безперевність освітнього процесу попри виклики сучасності

Сьогодення часто готує людству нові виклики, але й надає нові можливості долати перешкоди. Завдяки сучасним технологіям освітній процес продовжується в дистанційному режимі. Кафедра біології Уманського НУС активно застосовує методи дистанційного навчання для надання знань студентам.

Таке навчання - це можливість самореалізуватись і самовдосконалюватись, підбирати індивідуальний графік навчання та можливість навчатися в будь- якому місці та в своєму темпі. Для мотивації студентів навчатися дистанційно викладачі нашої кафедри застосовують не лише Moodle як освітню платформу, а й сучасні засоби комунікації - організовують відеоконференції, електронні презентації, відсилають навчальні матеріали на електронні пошти та месенджери, які дають можливість швидкого зворотного зв'язку.

Так, завідувач кафедри Лариса Розборська навчає студентів факультету агрономії фізіології рослин. Під керівництвом Маргарити Парубок вивчають ботаніку студенти 11-сп групи. Студентка Яковишина Альона, вивчає дистанційно дисципліну "Біохімія" під керівництвом Ірини Леонтюк, працює над презентацією до теми "Вуглеводи". Задачі і тести з аналітичної хімії під керівництвом викладача Нелі Ляховської вирішує студентка 11-т групи Діана Грабова.

Освітній процес триває!

Неля Ляховська, викладач кафедри біології