Заняття з ботаніки в науковому гербарії УНУС

Науковий гербарій Уманського національного університету садівництва (UM) – унікальне зібрання гербаризованих зразків, фонди якого представляють світове фіторізноманіття. Гербарій Уманського НУС формувався з 1844 року цілеспрямовано: шляхом збору рослин під час здійснення наукових експедицій, обміну між гербарними установами, за рахунок дарунків любителів природознавства, студентами під час опанування навчальних курсів з ботаніки, дендрології, лісівництва й ін. Фонди Гербарію Уманського НУС становлять науково-інформаційну базу університету для фундаментальних і прикладних досліджень.

На сьогодні гербарій (UM) – це унікальне зібрання, яке є не тільки раритетом у своїй царині, але й продовжує бути цінним посібником з вивчення місцевої флори та флори України в її історичному аспекті.

Гербарні зразки допомагають викладачам, аспірантам, студентам зі спеціальності 091 «Біологія у науково-дослідній діяльності та навчальному процесі при вивченні курсів «Ботаніка», «Гербарна справа», «Дендрологія», «Лісівництво», «Квітникарство», зокрема студенти в умовах наукового гербарію оформляють свої гербарні збори місцевої флори та м. Умані.