Захист дисертації

31  березня  2016  року   на  засіданні  спеціалізованої  вченої   ради  К 74.844.02 в Уманському національному університеті садівництва Міністерства освіти і науки України відбувся захист дисертації Даценко Анною Андріївною за темою «Фізіологічне обгрунтування застосування біологічних препаратів у технології вирощування гречки в Правобережному Лісостепу України».

Дисертанткою отримано нові науково обгрунтовані теоретичні й експериментальні результати, що в сукупності забезпечують розв'язання актуальної фізіологічної та сільськогосподарської проблеми, яка полягає у встановленні особливостей дії біологічних препаратів на фізіолого-біохімічні процеси в рослинах гречки та мікробіологічні процеси в ґрунті, врожайність, якість зерна та економічну й енергетичну ефективність вирощування культури.

Науковий керівник: доктор сільськогосподарських наук, професор, академік Академії наук вищої освіти, Міжнародної академії аграрної освіти, Міжнародноїакадемії наук екології та безпеки життєдіяльності Грицаєнко Зінаїда Мартинівна, Уманський НУС, завідувач кафедри біології.

З дисертацією можна ознайомитися у Науковій бібліотеці Уманського НУС за адресою: вул. Інститутська,1, м.Умань, Черкаська область, 20305.