+38 (04744) 3-17-22, (04744) 3-20-63, (096) 220-46-94
Меню

Міжнародне профільне стажування

15 листопада – 24 грудня 2021 року доцент кафедри біології Тетяна МАМЧУР взяла участь у профільному міжнародному стажуванні «Інновації у вищій аграрній освіті та сталий розвиток сільського господарства Польщі та України» із використання онлайн-платформи ZOOM BUSINESS. Програма передбачала – 180 год. (6 кредитів ECTS) аудиторних занять та самостійної роботи.

Стажування організовано польсько-українською фундацією «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці» (IIASC, KRS: 0000647929) спільно із Сільськогосподарським університетом ім. Гуго Коллонтая (UR) у м. Краків з метою підвищення кваліфікації освітян і поглиблення співпраці в академічній й науковій сфері між Україною та Польщею.

Програма профільного міжнародного стажування передбачала три етапи:

І-ий етап (15.11-05.12.2021) – дистанційне навчання на основі матеріалів підготовлених Сільськогосподарським університетом ім. Гуго Коллонтая у Кракові;

ІІ-ий етап (06.12-10.12.2021) – проведення круглого столу спільно з польськими колегами, навчальні презентації та консультації з міжнародними експертами;

ІIІ-ий етап (11.12-24.12.2021) – самостійне дослідження та написання індивідуальних підсумкових робіт в рамках теми стажування «Інновації у вищій аграрній освіті та сталий розвиток сільського господарства Польщі та України».

Програма профільного міжнародного стажування.

Презентація університету та його наукових зацікавлень для налагодження співпраці між науковцями з України та Польщі. Спікер: проф., доктор хаб., інж. Анджей Сечман – проректор з міжнародних відносин.

  Презентація із серії «Інновації у вищій аграрній освіті та сталий розвиток сільського господарства Польщі та України». Спікер: доктор хаб., інж. Роберт Віткович – професор факультету тваринництва та біології  та Спікер: доктор хаб., нж.Чеслав Новак – професор аграрно-економічного факультет.

Презентація «Стипендіальні та грантові програми ЄС та їх роль в інтернаціоналізації освіти і науки». Спікер: Др. Іван Гаврилюк – керівник IIASC у Польщі.

У підсумку виконано самостійну роботу есе на тему: «Гербарій Уманського національного університету садівництва: іменна колекція Йозефа Пачоського», яка буде надрукована у електронному збірнику есе учасників наукового стажування, (Республіка Польща, м. Краків, 15.11.2021 –24.12.2021) та підтверджено сертифікатом.

Доцент Уманського НУС відмічає, що стажування проведено було на високому рівні, слід відмітити, що особливу увагу заслуговують презентаційні повідомлення та спілкування з польськими фахівцями та висловлює вдячність організаторам за незабутні враження, набутий новий досвід і нові цікаві знайомства.