Захист дисертації Марченко Катерини Юріївни на здобуття наукового ступеня доктора філософії

02 березня 2023  року на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 74.844.011 Уманського національного університету садівництва  Марченко Катерина Юріївна аспірантка кафедри біології представила на прилюдний розгляд дисертаційну роботу  на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 201 Агрономія.

Тема дисертаційного дослідження: "Фізіологічне обґрунтування застосування біологічних препаратів у технології вирощування вівса голозерного в Правобережному Лісостепу України ". Роботу виконано під керівництвом  доктора сільськогосподарських наук, професора кафедри біології, проректора з наукової та інноваційної діяльності Уманського національного університету садівництва Карпенка Віктора Петровича.

Атестація здобувача здійснювалась членами разової спеціалізованої вченої ради, до складу якої увійшли:

Голова ради:

Любич Віталій Володимирович, д. с.-г. наук, професор кафедри харчових технологій Уманського національного університету садівництва.

Рецензенти:

Рябовол Людмила Олегівна – д. с.-г. наук, професор, завідувач  кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Уманського національного університету садівництва.

Заболотний Олександр Іванович – к.с.-г. наук, доцент кафедри біології, Уманського національного університету садівництва.

Офіційні опоненти:

Дем’янюк Олена Сергіївна – д. с.-г. наук, професор, член-кореспондент НААН, заступник директора з наукової роботи  Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України.

Карпук Леся Михайлівна – д. с.-г. наук, професор кафедри землеробства, агрохімії і ґрунтознавства Білоцерківського національного аграрного університету.

Захист дисертаційної роботи відбувся на високому рівні. Після обговорення члени спеціалізованої вченої ради позитивно оцінили дисертаційну роботу Марченко Катерини Юріївни  та рекомендували продовжити наукові дослідження по даній темі.

Колектив кафедри біології  щиро вітає  здобувачку та її наукового керівника із значним здобутком за результатами їхньої сумлінної та наполегливої праці! Бажаємо успіхів  у майбутніх наукових пошуках, цікавих та продуктивних ідей та їхньої успішної реалізації!