Відкрита лекція з дисципліни «Ботаніка»

20.09.2021 р. відбулася відкрита лекція на тему: «Характеристика тканин рослинного організму» для студентів зі спеціальності 201 «Агрономія» з навчальної дисципліни Ботаніка. Лектор: доцент кафедри біології Мамчур Тетяна Василівна.

Відкриту лекцію відвідали декан факультету агрономії С.П. Полторецький, кандидати сільськогосподарських наук, доценти кафедри біології Л.В. Розборська, І.Б. Леонтюк, Н.О. Ляховська, Р.М. Притуляк, І.Д. Жиляк.

Лекція відбулася ссвоєчасно та на високому науково-методичному рівні з використанням мультимедійного обладнання. Для унаочнення матеріалу було використано також дошку з використанням схематичних рисунків рослинних органів і їх анатомічних структур. З метою сприйняття матеріалу студентам наведено численну кількість прикладів природного матеріалу рослин і їх сформованих тканин. Лектор проявила професійні здібності та продемонструвала викладацьку майстерність, що проявлялася у вільному володінні матеріалу, контакту зі студентами. Зацікавленість аудиторії лекційниим матеріалом сприяв постійній дискусії з виниклими запитаннями та їх обгрунтуванні.

Лекція містила не лише теоретичний зміст, а й практичне значення для майбутніх спеціалістів.

У завершеній доповіді лектор наголосила на питаннях які згідно робочого плану винисені на самостійне опрацювання.

Тетяна Мамчур, доцент кафедри біології