Відкрита лекція з дисципліни “Фізіологія рослин”

2 листопада  2021 року завідувачем кафедри біології, доцентом Ларисою Розборською разом із запрошеним гостем кандидатом біологічних наук, аграрієм-практиком Анатолієм Григорчуком, було проведено в дистанційному режимі  відкриту лекцію на темуФізіологія росту і розвитку рослин” для студентів 2 курсу.

Мета лекції – поглибити знання та розуміння фізіологічних процесів росту і розвитку рослин.

Велика увага була приділена питанню застосування новітніх препаратів на основі природних фітогормонів та біологічно активних речовин в сучасних технологіях вирощування культур, так як поступові зміни клімату в бік потепління, яке відмічають останнім часом на території України, а також впровадження сортів різних культур інтенсивного типу, спонукають аграрну науку до удосконалення існуючих і розробки нових адаптивних технологій вирощування рослин. Такі технології мають забезпечувати максимальну реалізацію потенціалу продуктивності сортів завдяки оптимізації умов росту і розвитку рослин шляхом інтегрованого захисту.

На відкритій лекції були присутні: доценти  кафедри біології Ірина Леонтюк, Олександр Заболотний, Тетяна Мамчур,  викладач Неля Ляховська.

Учасники обговорення відзначили високий професіоналізм та педагогічну майстерність лектора, а також актуальність представленого лекційного матеріалу. Лекційний матеріал вдало збалансовано. Під час висвітлення теми була представлена презентація матеріалу теми, що забезпечило високу якість лекції. Лекція була цікавою та пізнавальною з використанням методів діалогу із студентами для здобуття необхідних знань та компетентностей  в професійній діяльності фахівців.

Студенти дуже активно співпрацювали з лектором, вдало підтримувався контакт з аудиторією. Лектор у доступній формі розкрила зміст кожного питання. Загалом лекція досягла своєї мети, проведена на високому науково-теоретичному і методичному рівні та відповідає сучасним вимогам вищої школи.