ВІТАННЯ ПЕРШИМ ВИПУСКНИКАМ ОР «БАКАЛАВР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 091 «БІОЛОГІЯ»

В Уманському національному університеті садівництва визначна подія. Вперше закінчили навчання бакалаври зі спеціальності 091 «Біологія». Це перші випускники-біологи, які розпочали писати нову сторінку в історії університету та формувати нові традиції, які  безперечно віднайдуть своє продовження в майбутніх поколіннях студентів Уманського НУС.

Відмітимо, що перші бакалаври-біологи – це 15 амбіційних, креативних та цілеспрямованих молодих людей, які успішно завершили навчання та склали підсумковий атестаційний екзамен. Але це  лише перша сходинка у нелегкому шляху до вершин сучасної науки. Вітаємо сміливих, інноваційних фахівців-біологів, які наважилися на виклик бути першими чотири роки тому, та подолали всі труднощі, з успішним складанням підсумкової атестації! Ми, викладачі, пройшли з вами цей непростий шлях, ми не лише навчали, але й навчалися разом із вами.

Бажаємо творчих успіхів, високих злетів, реалізації найсміливіших задумів та планів! Ви – неймовірно талановиті! Бажаємо вам подолати всі перешкоди на шляху до успіху та досягти найвищої вершини у вашому житті! Ви - майбутнє нашої держави і вам його творити! Пишаємося вами і запрошуємо продовжити   навчання в магістратурі. А тому, магістратура в нашому університеті є правильним вибором!

Кафедра біології Уманського національного університету садівництва вітає перших випускників-біологів, їхніх рідних та друзів із закінченням навчання на бакалавраті та завершенням важливого етапу у житті!

Маргарита Парубок