Круглий стіл "Біосфера=Ноосфера: єдність та протиріччя"

Сьогодні на кафедрі біології факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбувся круглий стіл на тему "Біосфера=Ноосфера: єдність та протиріччя" за участю Володимира Патики,д.б.н., професора, завідувача відділу фітопатогенних бактерій інституту мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного НАНУ, академіка НААН, викладачів кафедри біології УНУС, студентів спеціальностей біологія, екологія, захист і карантин рослин, садівництво і виноградарство, агрономія.

Актуальні питання в галузі екології, мікробіології, біохімії, генетики, співіснування живих організмів викликали жвавий інтерес і дискусію в учасників заходу. Цікаві питання і відповіді, невимушене спілкування сприяло глибокому розумінню процесів, які відбуваються  біосфері, а отже, стосуються кожного з нас. Зустріч з Володимиром Патикою, видатним вченим сьогодення родом з Маньківщини залишила теплий відгук у студентів та викладачів.