Наукова інтернет-конференція
![](assets/cache/images/320x-img-85b5a07ef21bc326aafc9b6f03561563-v.657.jpeg)
На кафедрі біології факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС відбулася Всеукраїнська інтернет-конференція "Біолого-екологічні перспективи отримання високоякісної сільськогосподарської продукції", присвячена 175-річчю унівеситету.
Учасники конференції обговорили актуальні питання виробництва і зберігання сільськогосподарської продукції, підготовки фахівців для аграрного сектора та ін. Обмінялися досвідом наукових досліджень, використання новітніх технологій і засобів.