Засідання студентського наукового гуртка

Відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри біології, на якому розглядалися питання підготовки гуртківців до Всеукраїнської студентської наукової конференції. Наразі підготовлено 11 доповідей студентами 1-4 курсів спеціальності 091 Біологія.

Аналіз виступів показав актуальність тем та вагомі результати досліджень, одержані студентами. Змістовні роботи представили старшокурсники. Алєшков Віталій (41-б група) доповів про фотосинтетичні показники посівів пшениці озимої за дії Дербі в умовах екологізації. Оленович Олександр (41-б група) досліджував продуктивність посівів пшениці озимої в умовах змін клімату. Павлійчук Артем підготував роботу  "Вміст фотосинтетичних пігментів у листках кукурудзи та їх співвідношення при застосуванні регуляторів росту рослин. Студентка 31-б групи Поміркована Ольга виступила з доповіддю "Фітосанітарний стан посівів пшениці озимої в умовах біологізації.

Дуже цікавими і актуальними були виступи наймолодших студентів-біологів з 11 мб-б групи. Так, Наталія Красовська розповіла про біорозкладувальні матеріали, а Юлія Муравська про альтернативні джерела енергії.

Дякуємо нашим студентам за  плідну роботу. Їхні виступи будуть представлені на Всеукраїнській студентській науковій конференції.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології, керівник гуртка