Виховна година на тему: «Правила бібліографічного опису»

16.11.2022 згідно плану виховної роботи куратор 31-б, к.с.-г.н, доц. Ірина ЛЕОНТЮК та куратор 41-б, к.с.-г.н., доц. Тетяна МАМЧУР спільно з бібліотекою університету провели виховну годину з бібліографічного заняття на тему: «Правила бібліографічного опису».

У вступній частині директор бібліотеки Тетяна КРАВЧЕНКО ознайомила студентів з відділом бібліографії та спрямувала їх на здійснення правила опису використаної літератури, яка їм стане у нагоді під час написання статей, тез доповідей у конференціях, написанні курсових і дипломних робіт.

Заступник директора Наталія ОЛЕЙНІЧЕНКО представила презентацію на тему та розповіла студентам як згідно вимог проводиться бібліографічний опис використаних літературних джерел.

Студенти з доповідачем вели діалог, задавали запитання, а також подякували за професійність у веденні бібліографії під час цитувань у наукових дослідженнях. Звернулися з проханням, у разі виникнення труднощів, надати їм професійної консультації.

На завершення бібліографічного заняття студенти та куратори подякували колективу бібліотеки за ґрунтовні отримані знання та побажали успіхів у роботі, навчанні, подальшої співпраці, проведенні нових навчально-наукових заходів.

Куратори Тетяна МАМЧУР, Ірина ЛЕОНТЮК