День української писемності та мови

Щороку 9 листопада в нашій державі відзначається День української писемності та мови. Символічно, що саме цього дня християни вшановують пам'ять Преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Сьогодні всі, хто знає і любить  нашу мову, всі небайдужі до її розвитку і поширення, долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Викладачі та співробітники кафедри біології Уманського НУС також взяли активну участь у написанні цього диктанту, який прочитав відомий український письменник Юрій Андрухович.

Українська мова є однією з наймилозвучніших, вона співуча, барвиста, багатогранна. Це голос нашого народу, це надбання поколінь.  Бережімо і шануймо нашу рідну і неповторну мову!

Неля Ляховська, викладач кафедри біології.