Зустріч із стейкхолдерами ПП "Поділля-Агрохімсервіс"

24  вересня 2021 року відбулася зустріч викладачів та студентів кафедри біології, здобувачів спеціальності «Біологія» освітніх рівнів  «Бакалавр» та «Молодший бакалавр» зі стейкхолдерами – регіональним представником ПП «Поділля-Агрохімсервіс» Розборським Володимиром та менеджером з продажу ЗЗР та насіння ПП «Поділля-Агрохімсервіс» Чорноморцем Віктором.

Під час зустрічі обговорювали питання удосконалення освітніх програм,  складення договорів на проведення стажування викладачів метою підвищення кваліфікації,  проведення всіх видів практик на підприємствах, що є потенційними для працевлаштування здобувачів вищої освіти,  забезпечення академічної доброчесності.

Стейкходери вислови готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти , надавати їм можливість проходження виробничої практики на ПП «Поділля-Агрохімсервіс» та агрохімічній лабораторії, надавати базу для виконання наукових досліджень магістрам Уманського НУС та забезпечувати відповідність програмних результатів навчання із запитами підприємства.

Зустріч виявилась цікавою та корисною для всіх учасників.