Профорієнтаційна зустріч викладачів кафедри біології з випускниками шкіл Гайсинського району Вінницької області

Викладачі кафедри біології Уманського НУС продовжують працювати з майбутніми абітурієнтами для залучення їх до вступу в наший університет. Так, 13 березня нинішнього року доценти Ірина Леонтюк, Руслан Притуляк і викладач Неля Ляховська відвідали заклади загальної середньої освіти Гайсинського району Вінницької області, зокрема Ободівський, Новоободівський, Будянський, Олександрівський ліцеї та ліцей смт Тростянець. На зустрічах цих закладах одинадцятикласників ознайомили зі спеціальностями, за якими наш вуз проводить підготовку фахівців на різних освітніх рівнях, розповіли про можливість дуальної освіти, участі студентів в міжнародних проєктах, конкурсах, програмах практик, про матеріально-технічну базу університету, студмістечко, заняття за інтересами тощо. Відповіли на чимало запитань щодо навчання на двох спеціальностях одночасно, поєднання роботи і навчання, умови одержання стипендії та інші.

Запросили усіх охочих відвідати день відкритих дверей Уманського НУС і будемо раді бачити їх в числі наших студентів.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології