Профорієнтаційна робота в Тульчині

В рамках профорієнтаційної роботи 04 березня 2024 року викладачі кафедри біології Тетяна Мамчур, Світлана Оратівська, разом із співробітниками Відділу доуніверситетської підготовки, відвідали заклади загальної освіти: ліцей №1, №2, №3 у м.Тульчин.

Метою роботи було ознайомити учнів з навчальною та науково-практичною діяльністю ЗВО, підготовкою фахового спрямування у підготовці спеціальностей навчального закладу, дозвіллям студентів. Роздано рекламну продукцію, проведено анкетування учнів.

Учні отримали інформацію щодо проведення умов вступу 2024 р. в Уманський національний університет садівництва. Для ознайомлення матеріально-технічної бази навчального закладу учнів було запрошено на День відкритих дверей.

Під час обговорення викладачі відповіли на запитання учнів та повідомили, в разі виникнення нових запитань зв’язуватися із приймальною комісією за контактними даними отриманими з рекламної продукції, сайту університету та соціальних мереж.

Тетяна Мамчур, доцент кафедри біології