+38 (04744) 3-17-22 (04744) 3-20-63
Меню

Стежками рідного краю

В Україні господарює «золота» осінь, щодня вражаючи новими барвами, ароматами стиглих яблук і лісових грибів, свіжістю ранкового туману. Дивлячись на цю красу,  на думку спадають рядки Ліни Костенко: «Красива осінь вишиває клени червоним, жовтим, срібним, золотим,,,»

В таку пору хочеться поринути в природу, насолодитися її чарівністю, набратися сил, відволіктися від переживань. І, навіть в такий складний час, коли триває війна, а навчання дистанційне. студенти 21 мб-б групи спеціальності 091 Біологія вирішили провести невелику екскурсію у природу свого краю і поділитися з усіма фотографіями неймовірних краєвидів нашої землі.

 Так Наталія Красовська побувала в лісі, який зустрів її яскравими кольорами жовтня і подарував щедрий урожай грибів. А ще Наталія відвідала місцевий ставок і зачарувала осінніми пейзажами рідного Голованівська.

Юлія Муравська показала яскраве вбрання дерев у своєму селі із милозвучною назвою Журавлинка на Кіровоградщині.

Ледь пожовклий очерет, але ще зелена трава довкола повноводного ставу, зграйка диких качок так і манять до себе усіх небайдужих. Це підтверджують Тетяна Косовська і Оксана Штаферук з Уманщини.

Які ж гарні в цю пору садки, що радують яблуками і грушами і яскравим листям в кожному місті і селі. У Дениса Зизи  в Умані вродив кальвіль, а Павло Литвенюк  може похвалитися ще й урожаєм груш у своєму саду на вулиці Шасливій в Ярмолинцях на Вінничині.  А в Берестівці у Іллі Черноуцького на диво ще зелене деревце абрикоса.

Осінні зміни флори в Молодецькому досліджує Влад Шумелюк. Шматочок «бабиного літа» подарували нам Марія Нагаївська, яка побувала в дендропарку Олександрія та Дарія Біла в Софіївці.

Ось таку екскурсію в природу рідного краю здійснили студенти-біологи, щоб показати її красу і звернутися до всіх людей із закликом берегти її для себе і наступних поколінь.

Неля Ляховська, викладач кафедри біології, куратор 21 мб-б групи