+38 (04744) 3-20-63
Меню
Остання редакція: 19 грудня 2018

Засідання кафедри біології

Засідання кафедри біології

Відбулося засідання кафедри біології, основними питаннями якого були профорієнтаційна і наукова робота викладачів і аспірантів.

Попередні підсумки першого етапу профорієнтаційної діяльності кафедри у 2018-2019 р.р. підбила завідувач Лариса Розборська. З пропозиціями щодо підвищення ефективності заходів, спрямованих на профорієнтацію шкільної молоді, виступили доценти Р. Притуляк, О. Заболотний, І. Леонтюк.

 

 

Багатогранною є наукова діяльність кафедри. Про свої доробки в цій галузі відзвітували аспіранти.. цікаві й змістовні доповіді представили С. Павлищин, Я. Бойко, Т. Новікова, С. Шутко ( науковий керівник доктор с.-г. наук, професор В.П. Карпенко ). Їх дослідження торкаються фізіолого-біохімічних процесів у рослинах пшениці ярої та озимої, жита озимого, гороху озимого, соризу, сочевиці за дії біологічно-активних речовин.

В ході обговорення звітів викладачі внесли пропозиції і поставили низку запитань, які дадуть поштовх молодим науковцям поглибити свої дослідження з метою одержання нових вагомих результатів.

Про результати наукової роботи викладачів і аспірантів кафедри біології за 2018 рік і її перспективи розповів проректор з наукової та інноваційної діяльності Віктор Карпенко. У своєму виступі Віктор Петрович окреслив нові напрямки наукової роботи, зокрема спільні дослідження біологічних об’єктів з точки зору ботаніки, фізіології, мікробіології, хімії. Особливу увагу він звернув на опублікування результатів досліджень у фахових виданнях та виданнях, що цитуються у наукометричних базах

Колектив кафедри біології готовий до плідної праці та нових звершень.