+38 (04744) 3-20-63
Меню
Остання редакція: 08 листопада 2019

Виховна година

Виховна година у студентів 11-б групи зі спеціальності 091 «Біологія»

(приурочена до Дня української мови та писемності)

 

У науковій бібліотеці музейної кімнати університету під керівництвом директора бібліотеки Н.Д. Сомової, бібліотекаря першої категорії Н.В. Михайлової та спільно з кураторами – Т.В. Мамчур факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин (11-б група), В.С. Кравченко факультету агрономії (31-а група) було проведено Годину краснопису, де студенти навчалися писати перами.

 

Студенти дізналися про історію виникнення писемності, історичними джерелами літератури. У своїх написах студенти висловили на аркушах паперу думки, вірші, побажання.

 

 

Куратор Наукового гербарію УНУС (UM) Т.В. Мамчур ознайомила студентів з історичними гербарними зразками та їх етикетками. Його формування було здійснено ще учнями училища землеробства і садівництва (нині Уманський національний університет садівництва), а підписи здійснили рукописними етикетками.

 

Тому Тетяна Василівна запропонувала майбутнім фахівцям зі спеціальності 091 «Біологія» зробити записи у підготовлених гербаріях з Морфології рослин та залишити свій слід у історії.

 

Гербарний зразок Corydalis cava, зібрано у дендропарку Софіївка (Дубинка), 15.04.1895 р.. Колектор Дмитро Мирошниченко

 

Бажаємо студентами приймати активну участь у таких цікавих і повчальних заходах у роки навчання в університеті.

 

 

 

Куратор Тетяна Мамчур