+38 (04744) 3-20-63
Меню
Остання редакція: 29 травня 2019

Тріумф науковців кафедри біології!

День науки відзначили науково-педагогічні працівники, аспіранти, студенти Уманського національного університету садівництва.

Це свято всіх, хто шукає і знаходить щось нове, досліджує незвідане, створює небачене і завжди на крок попереду інших.

Кафедра біології Уманського НУС завжди була і є кузнею наукових кадрів, тому в цей день заслужено отримала почесну грамоту за високу опублікованість у фахових виданнях України, що включені до наукометричної бази Scopus, Web of Science, винахідницьку діяльність.

Почесні відзнаки одержали також праці науковців нашої кафедри. За сумлінну та бездоганну працю, значний особистий внесок у розвиток освіти, успіхи у справі навчання і виховання студентської молоді та з нагоди Дня науки почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено  кандидата с/г наук, доцента Олександра Івановича Заболотного та кандидата с/г наук, доцента Мамчур Тетяну Василівну.

Високо оцінений особистий вклад у науку кандидата хімічних наук, доцента Жиляка Івана Дмитровича. Почесною грамотою Уманського НУС він нагороджений за досягнуті успіхи у науково-дослідній роботі.

Виконавчий комітет Черкаської обласної ради профспілки працівників агропромислового комплексу почесною грамотою відзначив кандидата с/г наук, доцента Леонтюк Ірину Борисівну за вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу, високу професійну майстерність, досягнуті успіхи у науковій діяльності.

Так тримати, шановні колеги! Колектив кафедри біології продовжує активно працювати у сфері науки та інновацій і примножувати успіхи нашого університету. Успіхів, нових звершень, вагомих досягнень!