+38 (04744) 3-20-63
Меню
Остання редакція: 06 березеня 2020

Попередня експертиза дисертаційної роботи Павлишина С.В.

 

5 березня 2020 року відбулося розширене засідання кафедри біології, на якому проведена попередня експертиза дисертації Павлишина Святослава Володимировича на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 201 Агрономія: «Агробіологічне обґрунтування застосування гербіциду й регулятора росту у посівах пшениці полби звичайної

Засідання пройшло під головуванням Розборської Лариси Василівни, кандидата с.-г. наук, завідувачки кафедри біології.

Святослав Павлишин доповів про результати своїх наукових досліджень за темою дисертації і відповів на питання, зауваження і пропозиції членів засідання.

В обговоренні взяли участь доктори сільськогосподарських наук Господаренко Г.М., Улянич О.І., Яценко А.О., Полторецький С.П.,         Токар А.Ю., кандидати сільськогосподарських наук Сержук О.П., Заболотний О.І., Мамчур Т.В., Ковтунюк З.І., кандидат біологічних наук Очеретенко Л.Ю., кандидат хімічних наук Жиляк І.Д

Науковий керівник Карпенко Віктор Петрович, доктор сільськогосподарських наук, професор, проректор з наукової та інноваційної діяльності Уманського національного університету садівництва оголосив про виконання дисертантом навчальної і наукової складових підготовки здобувача наукового ступеня доктора філософії в повному обсязі і готовність дисертаційної роботи до розгляду.

Рецензенти доктори сільськогосподарських наук Рябовол Л.О. і     Любич В.В. у своїх виступах охарактеризували роботу вцілому, вказали на недоліки, відмітили актуальність та позитивні сторони дисертації та рекомендували роботу до подання до разової спеціалізованої вченої ради.

Члени розширеного засідання кафедри біології визнали актуальність, новизну та достовірність представлених результатів наукових досліджень і одноголосно рекомендували дисертаційну роботу Павлишина Святослава Володимировича до розгляду в разовій спеціалізованій вчені раді.

Бажаємо Святославу успіхів і нових звершень.

Автор Ляховська Н.О.