+38 (04744) 3-20-63
Меню
Остання редакція: 27 вересня 2018

Нова спеціальність " Біологія"

Студенти біологи готові до навчального процесу

Вперше в історії Уманського національного університету садівництва на кафедрі біології була відкрита спеціальність «Біологія». Так як XXI століття - століття біологів. У світовій науці, зокрема у молекулярній біології, мікробіології, очікуються величезні відкриття. Тому біологія починає бути затребуваною і перспективною.

Розвиток біотехнології відкрив нові можливості в дослідженні майже всіх галузей біології, які відносяться до харчової промисловості, сільського господарства, дослідженню навколишнього середовища, встановлення особи на основі аналізу і розшифровки ДНК. Біологи досліджують живі організми, різновиди вірусів і бактерій. Біологічне дослідження є основним при вирішенні проблем, які стосуються людського здоров'я, природи та її відновлення.  Деякі вчені-біологи направляються на керівні або адміністративні посади, які вимагають складання дослідних програм або стають керівниками ботанічних садів або зоопарків. Людина, яка має освіту біолога може бути затребувана як консультант в бізнесі або чиновник в урядовому закладі.Учений-біолог веде свої роботи в бюро, в лабораторіях або за їх межами. Ботаніки можуть спостерігати досліджувані рослини в лісі, екологи - відновлювати пошкоджені ділянки лісу після пожежі. Морський біолог працює в польових умовах на дослідницькому судні. Гідробіолог веде спостереження за життям водних тварини і рослини, за біологічними процесами, які відбуваються в водоймах. Прикладний гідробіолог займається практичними сторонами науки: господарюванням водойм, оздоровленням та спостереженням за їх станом.

Спеціальність «Біологія» формує  основу, яка дає поштовх студентам реалізуватись у будь-якій сфері нашого життя. Це дає можливість підготовки високоякісних спеціалістів, які в подальшому майбутньому зможуть успішно реалізувати себе в суспільстві, як нашої держави, так і за кордоном.

У нас навчаються найкращі майбутні біологи. Вони приїхали до нас із різних областей України, і довірили нам – викладачам навчити їх бути найкращими фахівцями в сфері біології.

 

Студенти 11-б групи з куратором Розборською Ларисою Василівною