+38 (04744) 3-20-63
Меню
Остання редакція: 20 вересня 2019

Науковому гербарію 175 років

19 вересня відбувся круглий стіл "Науковий гербарій УНУС", присвячений 175-річчю започаткування гербарної справи в Уманському націаональному університеті садівництва. Організатором столу виступила кафедра біології факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин і Науковий гербарій УНУС.

З привітальним словом до учасників столу виступила доцент, завідувач кафедри біології Лариса Розборська та директор бібліотеки Наталія Сомова. Про історію викладання природничих дисциплін в нашому університеті, викладачів та їх внесок у розвиток гербарної справи розповіла завідувач музею історії університету О.В. Свистун.

Цікавим і змістовним був виступ к.с.-г.н., доцента кафедри біології, куратора гербарію Т.В. Мамчур про історичні колекції Наукового гербарію Уманського НУС.

Участь у круглому столі взяли колеги з Уманського державного педагогічного університету. А.Г. Чорна, к.б.н., доцент кафедои біології та методики її навчання, куратор гербарію ознайомила присутніх з гербарною колекцією всесвітньо відомого ученого, учня училища садівництва Й.К. Пачоського. З оглядом літератури з гербарної справи учасників і гостей заходу ознайомила Н.В. Михайлова, провідний бібліотекар наукової бібліотеки УНУС.

Підводячи підсумки круглого столу куратор Наукового гербарію нашого вузу наголосила на його великій значущості і висловила сподівання щодо подальшого розвитку і поповнення.