+38 (04744) 3-20-63
Меню
Остання редакція: 13 грудня 2018

Науково-практичний семінар

12 грудня 2018 року в Уманському національному університеті садівництва за ініціативи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин і кафедри біології відбувся науково-практичний семінар «Створення сучасного освітнього середовища в аспекті викладання біології та хімії в Новій українській школі».

Учасники семінару, учителі біології та хімії з Лисянського району взяли участь в обговоренні актуальних питань освітнього процесу сучасної школи.

Гостей привітав проректор з наукової та інноваційної діяльності УНУС Віктор Карпенко. У своїй промові він розкрив актуальну проблему випускників університету, зокрема біологів – затребуваність і працевлаштування. Одним із шляхів вирішення цієї проблеми Віктор Петрович назвав багатогранну спеціалізацію, що має агрономічне, технологічне, екологічне спрямування.

Завідувач кафедри біології Лариса Розборська висвітлила сучасні аспекти біології як науки ХХІ століття.

Цікавою, змістовною була презентація наукового гербарію УНУС, яку підготувала доцент Тетяна Мамчур.

В ході семінару вчителі ознайомилися із навчальними та науковими лабораторіями університету, оцінили їх сучасне оснащення, що дає змогу готувати молодих фахівців високого рівня.

Учасники заходу долучилися до лабораторного експерименту з мікробіології, фізіології рослин, хімії, обмінялися досвідом, дізналися про особливості навчання в сучасній вищій школі.

Вчитель Нової української школи – це висококваліфікований наставник учнівської молоді, який, застосовуючи інноваційні методи навчання і виховання формує вільне, творче, креативне молоде покоління України.