+38 (04744) 3-20-63
Меню
Остання редакція: 07 квітня 2017

Засідання секції хімії

 

5 квітня 2017 року на кафедрі мікробіології, біохімії і фізіології рослин відбулося засідання секції хімії Всеукраїнської студентської наукової конференції, присвяченій 160-річчю від дня народження видатного садівника В.В. Пашкевича.

В засіданні взяли участь студенти 1–4 курсів факультетів агрономії, плодоовочівництва, екології та захисту рослин, лісового і садово-паркового господарства, інженерно-технологічного.

Всього  на засіданні секції було зроблено 23 наукових доповідей в яких розглянуто важливі питання визначення якості питної води, раціонального використання мікроелементів, вітамінів, харчових добавок при вирощуванні сільськогосподарських тварин, рослин та в харчуванні людини. Учасники конференції у своїх доповідях висвітлювали важливі і актуальні питання екологічної безпеки використання хімічних речовин в побуті, сільськогосподарському виробництві, військовій справі та використання у виробництві зброї. Крім того, цікавими були доповіді про засоби гігієни, історія розвитку нанохімії, а також її прикладні аспекти та перспективи розвитку.

Найкращою стала доповідь студентки Заленської Єлизавети (41-ЕК), яка базуються на власних наукових дослідженнях, що проводилися протягом двох років. Керівники – доцент Жиляк І.Д., викладач Ляховська Н.О. Друге місце зайняла доповідь студентки Слободяник Анни (11-Т) «Хімічна зброя» і третє місце – Добровольської Сніжани (11-Т) «Хімія енергетичних напоїв».

Останні новини

Всі новини